12-100 Szczytno, Nowe Gizewo 15 L

Stowarzyszenie Strzeleckie GROM

Stowarzyszenie GROM to miejsce skupiające pasjonatów strzelectwa sportowego niezależnie od wieku. Jedynym wymaganiem jest chęć i zapał, aby realizować swoją pasję poprzez ćwiczenia umiejętności oraz dzielenie się doświadczeniami z innymi członkami.

Co daje uczestnictwo w stowarzyszeniu?

  • Szansę na pozwolenie na broń.
  • Mniejsze koszty strzelnicy.
  • Szkolenia i egzaminy na patent strzelecki.
  • Satysfakcja ze wspólnie uprawianej pasji.

Uczestnicy stowarzyszenia zyskują także podstawowe szkolenie strzeleckie, uczą się zasad bezpieczeństwa, kompleksowo zdobywają wiedzę odnośnie technik strzeleckich i obsługi broni.

Zainteresowany? Nie zwlekaj i zapisz się!

Wśród naszej kadry spotkasz nie tylko miłośników broni, ale przede wszystkim doświadczonych instruktorów zafascynowanych sportami strzeleckimi. Większość z nich to zawodowi sportowcy, którzy z chęcią zarażają swoją pasją i dzielą się zdobytym doświadczeniem.

Jednym z nich jest medalista Mistrzostw Polski oraz Europy, uznany trener z wieloletnim doświadczeniem, który szkoli zawodników zarówno na arenie krajowej jak i międzynarodowej. Szczególnie pasjonuje go strzelectwo długodystansowe Long Range. Nasi członkowie to również licencjonowani sędziowie Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego, a wszyscy pracownicy zostali kompleksowo przeszkoleni, jeśli chodzi o pierwszą pomoc.

Zachęcamy do udziału w życiu stowarzyszenia i korzystania z kompleksowej wiedzy i doświadczenia naszych specjalistów!

Kadra Instruktorska

Zostań członkiem stowarzyszenia – naprawdę warto!

Do stowarzyszenia dołączyć może każdy, kto jest pełnoletni oraz podjął decyzję o aktywnym udziale w strzelectwie sportowym.

bron i amunicja grom

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Stowarzyszenie Strzeleckie GROM
12-100 Szczytno, Nowe Gizewo 15 L
grom.szczytno@wp.pl

Prezes Adam Wardęcki
Sekretarz Wojciech Tyc
Skarbnik Przemysław Dunaj