Biuro projektowe
PRO-TECH Adam Wardęcki

Projekty dla budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego oraz użyteczności publicznej.

Biuro projektowe

Wykonuję opracowania projektowe w sposób profesjonalny, rzetelny i jak najbardziej estetyczny. Moje doświadczenie pozwala mi odpowiadać nawet na najbardziej skomplikowane oczekiwania ze strony inwestorów.

Inspektor nadzoru

Gwarancja realizacji wszelkich projektów zgodnie z założeniami technicznymi, obowiązującymi przepisami i konkretnymi potrzebami – to moja specjalność. A to wszystko wpływa na minimum błędów!

Inwestor zastępczy

Usprawniam cały przebieg budowy i zapewniam wsparcie pod względem technicznym. To również usługa przekazania odpowiedzialności prawnej, która spoczywa na inwestorach.

Kierownik budowy

Dobry kierownik to taki, który ma zarówno wiedzę, jak i bogate doświadczenie. To osoba, która naprawdę zadba o budowę Twojego domu.

Świadomie
Buduj Przyszłość

BIURO
PROJEKTOWE Szczytno

W zakres usług projektowych wchodzi: budownictwo mieszkaniowe, przemysłowe oraz budynki o charakterze publicznym. Projekty dotyczą między innymi: hal przemysłowych, sportowych, szkół, obiektów rozrywkowych, domów i budownictwa wielorodzinnego.

Działam kompleksowo, dlatego znaleźć można w mojej ofercie usługi inwestycyjne i projektowe.

To, co wyróżnia mnie na tle konkurencji, to doskonale wyposażone biuro, dzięki czemu w sposób samodzielny jestem w stanie zająć się wykonywaniem projektów. Co wchodzi w zakres wyposażenia? Jest to między innymi, nowoczesny i wydajny sprzęt komputerowy oraz oprogramowanie CAD z najnowszymi aktualizacjami. Wszelkie druki, gdy tylko zachodzi taka potrzeba, wykonuję w formie kolorowych wydruków wieloformatowych. To niezwykle ważne, aby jak najlepiej dostrzec szczegóły pracy.

Opracowania projektowe w moim biurze zawsze wykonuję w sposób estetyczny i rzetelny. Świadczą o tym zadowoleni inwestorzy, wobec których spełniam nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

Inspektor nadzoru

Biuro projektowe PRO-TECH Adam Wardęcki w Szczytnie w swoich usługach oferuje także nadzór inwestorski. W ten sposób wszelkie procesy budowlane będą pod stałą opieką kierownika budowy, ale też inspektora nadzoru budowlanego. Kompleksowo zapewniam sprawny proces przebiegu prac bez konieczności szukania innych firm czy specjalistów. W zakresie mojej oferty znajdziesz między innymi: usługi planowania, nadzoru oraz wsparcie w pozyskaniu wszelkich pozwoleń.

Dlaczego kompleksowy nadzór budowlany ma takie znaczenie?

Nadzorowanie prac budowlanych jako obowiązek może wynikać z wymagań inwestora. Zdarza się też, że nadzór budowlany jest warunkiem nałożonym przez odpowiedni organ i jest warunkiem wydania pozwolenia na budowę.

Zdarza się również, że nadzór budowlany jest obowiązkowy w szczególnych przypadkach niektórych prac budowlanych. Szczególnie wiąże się to z inwestycjami wysokiego ryzyka lub takimi, które wpływają w znaczący sposób na otoczenie budowy. Również Minister Gospodarki Przestrzennej i Budownictwa może narzucać obowiązek nadzoru budowlanego w niektórych przypadkach prac budowlanych.

W ramach usługi nadzoru inwestycyjnego dbam o prawidłowy przebieg prac, który jest zgodny ze wszelkimi przepisami, planami i normami.

Zalety usługi

 • Wybierając nadzór budowlany z mojej oferty, zyskują Państwo gwarancję bezpieczeństwa, jeśli chodzi o realizację danej inwestycji.
 • Zdobyta wiedza i doświadczenie to gwarancja sprawnego przebiegu prac.
 • W ramach nadzoru zyskać można kontrolę materiałów, przebiegu prac, wykonanych etapów robót czy kontrolę finansową.
 • Rzetelność i drobiazgowość niwelują ryzyko popełnienia błędów.
 • Spełnienie wszelkich oczekiwań, ale też zgodność projektów z aktualną wiedzą i obowiązkowym prawem.
 • Atrakcyjna oferta cenowa.

Inwestor zastępczy

Jako inwestor zastępczy oferuję szeroki wachlarz usług, takich jak: uzyskanie warunków WZIZT, kompleksowo opracowany projekt budowalny, pozyskiwanie wszelkich pozwoleń na budowę, w tym też pozwolenie na użytkowanie. W mojej ofercie znajduje się nadzór inwestorski.

Oferuję również pełnienie funkcji inwestora zastępczego z uwzględnieniem kompleksowej obsługi inwestycji pod względem finansowym. Co można zyskać? Profesjonalny udział w przetargach, organizacja procesu oraz wybieranie dostawców. W ramach swoich usług oferuję również przeglądy okresowe, a także ekspertyzy inżynierskie.

Zalety usługi

 • Wygoda i poczucie bezpieczeństwa dzięki przekazaniu wszelkich obowiązków w całym procesie budowlanym.
 • Oddanie odpowiedzialności inwestorskiej profesjonaliście.
 • Oszczędność czasu i optymalizacja wydatków.
 • Sprawny, szybki i bezpieczny proces budowlany.
 • Atrakcyjne ceny.

Kierownik budowy

Jako kierownik budowy spełniam się kompleksowo pod usługą nadzoru nad budową domów jednorodzinnych. Wiele lat doświadczenia, współpraca z różnorodnymi ekipami budowlanymi, znajomość materiałów budowlanych, szczegółowe podejście, dbałość o detale oraz optymalizacja kosztów – to wszystko oferuję w formie kierownictwa budowlanego. W końcu budownictwo to nie tylko moja praca zawodowa, ale też pasja. Dlatego stale poszerzam swoje kompetencje. Szukanie oszczędności przy zachowaniu jakości – to moja misja, by każdy inwestor mógł mieć jak największe zyski.

Dlaczego warto skorzystać z kierownictwa budowlanego w moim wykonaniu?

Działam kompleksowo od początku, gdzie już na etapie analizy projektu wykrywam wszelkie nieprawidłowości i niedogodności. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu przeze mnie modelu z założeniem BIM (Builiding Information Modelin). W ten sposób z łatwością znajduje sprzeczne informacje lub niezgodności, dzięki czemu szybko i sprawnie można uniknąć błędów w przyszłości. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się w celu uzyskania szczegółowej oferty.

obwodnica Szczytna

Kontakt

Adam Wardęcki